Walltech Moodul

Hits: 5126

"Kui ma disainisin Walltech ladustamissüsteemi siis minu eesmärk oli luua süsteem mis muudab selle paigalduse kiireks. Ma tahtsin, et paigalduse aeg ei ületaks 2 minutit " ütleb Giulio Epicureo walltech'i disainer. Ja me tegime seda! See on aeg, mida vajad Walltech'i paigaldamiseks!

  Walltech Garage

"Järjest rohkem ja rohkem vajame panipaiku väikestes tingimustes" Walltech tugineb unikaalsele seinakinnitusele millega kinnitatakse seinale riiulid, konksud ja tarvikud. See uus konseptsioon on lihtne nagu "lapsemäng". Walltech - selle hämmastava seinale riputatava ladustamise süsteemi kvaliteeti on kinnitanud ülemaailmselt tuntud INTERTEK'i laboratooriumi tehnilised katsed.

Walltech 1 Walltech 2 walltech 3

WALLTECH: 6 LIHTSAT SAMMU PAIGALDAMISEKS! VAATA VIDEOT

 installation 1 EST textita installation 2 EST textita

"Dock and Lock" kandurite süsteem täiendab Walltech'i garaaži süsteemi tarvikutega mis kannavad suurt koormust. Meie panipaikade tootevaliku "kinnita  ja lukusta" sarja hämmastavate võimalustega saate korraldada raskete esemete ladustamist -kastide, redelite, tööriistade, surfi varustuse või jalgrataste ladustamine muutub lihtsaks!

       logo dock and lock web        lukustus web

                DOCKLOCK product DOCKLOCK product A

WALLTECH TOODETEGA ON VÕIMALIK TUTVUDA MEIE KAUPLUSES: TÄHESAJU TEE 31, TÄHESAJU CITY, TALLINN, TEL: 648 8108 VÕI INTERNETIPOEST EFWEBSHOP.COM!
TOODETUD, DISAINITUD JA PATENDEERITUD C.I.E EUROPE POOLT. WWW.COMPACTOR.FR.
EFEXON GRUPP ON AASTAST 2012 C.I.E EUROPE TOODETE AMETLIK ESINDAJA.