NECOS® Storage

Hits: 9915

ökjkökd

 

Muuda oma segadus organiseeritud panipaigaks. Meie poolt organiseeritud panipaigad ainult ei säästa aega vaid ka loovad ruumi. Pakume mitmekesiseid lahendusi nii riiulisüsteemide kui ka korvitornide abil -  aitame muuta panipaigad organiseerituks!

ERST269

NECOS®- ERINEVATE VÕIMALUSTEGA KORVSÜSTEEMID

NECOS® traatkorvide süsteem on modulaarne, vabalt põrandal seisev raamide süsteem koos põiktugede ja korvidega, mida on võimalik kombineerida erinevas laiuses ja kõrguses ning omavahel liita. Antud toode on mõeldud garderoobidesse ja riidekappidesse. Traatkorvide süsteemi on lihtne paigaldada ning täiendada.ERST180AB

NECOS® traatkorvid ja Mesh korvid ei korja tolmu ning võimaldavad hea ventilatsiooni panipaigas. Valikus on erineva laiuse-, kõrguse- ja sügavusega korve. NECOS® traatkorvide süsteem on modulaarne, vabalt põrandal seisev raamide süsteem koos põiktugede ja korvidega, mida on võimalik kombineerida erinevas laiuses ja kõrguses ning omavahel liita. Antud toode on mõeldud garderoobidesse ja riidekappidesse. Traatkorvide süsteemi on lihtne paigaldada ning täiendada.

 IMG 0052 red   mesh84

 NECOS®- KVALITEETNE JA FUNKTSIONAALNE

• Korvitornid on mõeldud koduseks kasutamiseks
• Kokkupanekuks vajate kummihaamrit
• Võimalus alati muuta korvitornide asukohta
• Lihtne kombineerida erinevaid kõrgusi ja kasutada korvitorne esemete säilitamiseks
• Korvitonide värvid: valge ja hõbe

SMRBK84L A SMRBK104L A 4743250000258 4743250000265 104S copy

 

Olgu esemed suured või väikesed, NECOS® abiga on kõik hästi nähtaval ning käepärased. NECOS® riiulisüsteeme saab hõlpsalt ringi paigutada ja täiendada. Planeeri oma panipaik igat detaili hoolikalt läbi mõeldes nii saavutad maksimaalse tervikliku tulemuse. NECOS® riiulisüsteem on meie garderoobitoodete valikus enim kasutust leidnud riiulite süsteem mis annab võimaluse säilitada oma asju seinale kinnitatud siinide ja kandurite abil, valides riiuliteks kas laminaat- või võrkriiulid. NECOS® riiulisüsteem on valmistatud kvaliteetsest terasest mille pind on kaetud vastupidava värviga. Seinasiinidel olevad perforeeritud augud võimaldavad vastavalt vajadusele kombineerida riiulite kõrgusi.

  toruhoidja korvitornile grozu sistema 263 263 6 korv

NECOS® KORV- JA RIIULISÜSTEEM VEEBIPOEST

Külastage meie veebipoodi EFWEBSHOP.COM kust saate alustada ostlemist otse kodust. Kui teil tekkis küsimusi millele te meie kodulehtedelt vastuseid ei leidnud siis helistage meie müügikonsultantidele telefonidel: 648 8108, külastage meie kaupluseid või edasimüüjaid.