1999

01. Detsembril asutatakse sisustusettevõte Nordic Furniture OÜ. Samal aastal sõlmivad Norra garderoobitoodete valmistajaga Elas AS ja Nordic Furniture OÜ müügilepingu esindamaks Norscan® tooteid Eesti turul. Meie soov oli pakkuda konkurentsi juba välja kujunenud garderoobi toodete alal ja täiendada turgu täiesti uue tootega - Norscan® Roller.

2009

Nordic Furniture turu positsioon Baltikumis viis otsuseni anda sisse taotlus "NECOS®-Nordic Storage System" kaubamärgi registreerimiseks. Meie kaubamärk registreeriti 2009 aasta Augustis. Sellest aastast töötatakse välja oma garderoobisüsteemide ja kapikorvide kollektsioon. Necos® tooteid müüakse kõigis suurimates Eesti, Läti ja Leedu linnades edasimüüjate võrgustiku kaudu.

2003

P4190041Mätsis avame esinduskaupluse Liivalaia tänaval Stockmanni vastas. Uues kaupluses on esindatud Norscan® Classic ja Norscan® Roller kõik tooted. Lisaks alustame koostood EFEX Baltic Trade OÜ-ga EFEXON® liuguste ja garderoobisüsteemide müügiks meie esinduskaupluses ja edasimüüjatele.

 

2012

2012 aastal koostöös ettevõttega Home&Storage OÜ avatakse Tallinnas Lasnamäel Tähesaju City's "Home & Storage" kauplus. Uus kauplus on Norscan® ja Necos® toodete esinduskauplus, kus on olemas kogu valik meie toodetest.

2004

aastal sõlmime lepingu Bauhof Grupp ehitusmaterjalide kaplustega, kes alustab Norscan toodete turustamist Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Selle aasta lõpuks on meil Eestis välja kujunenud edasimüüjate võrk. Meie klientideks on Bauhof, Espak, Sunorek, Ehituslux, Marivari, Felistra, Oslo Eesti. Norscan tooteid on võimalik osta enam kui 30 kauplusest üle Eesti.

2013

Sellest aastast töötavad ja turustavad oma kaupu EFEX Baltic Trade OÜ, Nordic Furniture OÜ, Home&Storage OÜ ja EF Disaini OÜ ühise
nimetaja EFEXON grupp all.

2008

Nordic Furniture alustab koostööd EFEX Baltic Trade OÜ-ga hiinas toodetud korv- ja võrkriiulisüsteemide müügiks Balti riikides. Kasutades ära olemasolevat edasimüüjate müügivõrku, tarnitakse aasta lõpuks kaupa enam kui 100-le kauplusele Baltikumis.

 

2015

Aprillis sulgeme oma vana E-poe ja alustame koostööd ühe suurema "STORAGE" toodete E-poega EFWebshop.com, kus pakutakse kogu meie kauba
valikut. Meie edasimüügi võrk on kasvanud Baltikumi suurimaks kust on võimalik võrkriiuli- ja kapikorvide süsteeme osta. Teenindame üle 60 kaupluse kellest suurimad on Bauhof, K-Rauta, Espak, Ehituse ABC, Home&Storage, SIA Depo, SIA Ripo, Cenuclubs.lv, UAB Ermitazas