KKK

Tekkis küsimus meie toode kohta? Kandevõime riiulitele, kanduritel või korvidele? Siit leiad kasulikku infot KKK küsimused-vastused.

Kas korvitorne võib paigaldada üksteise peale?

Jah võib. Korvitornid paigaldatakse üksteise peale kas jätku risttugedega (Norscan) või spetsiaalsete pakendis kaasas olevate kinnititega (Necos). Maksimaalne korvitorni kõrgus korvitornide paigaldamisel ükteise peale on 2050 mm. 

Kas korvitorne võib paigaldada Necos riiulisüsteemi peale?

Meie korvitornid on vabalt seisvad põranda peale paigaldatavad. Paigaldades korvitornid mujale kui põrandale ei pruugi nad turvaliselt püsima jääda. Turvalisusest tulenevalt me ei soovita paigaldada korvitorne riiulisüsteemi peale. Selleks saab kasutada seinasiinidele paigaldatavaid väljatõmmatavaid korvsüsteeme.

Milline peaks olema vahe seinasiinide paigaldamisel?

Soovitame paigaldada seinasiinid maksimaalselt 900mm vahega kuid kindlasti tuleks jälgida seinasiinidele paigaldatavate riiulite laiust.

Mis on korv- ja riiulisüsteemi kandevõime?

1. Soovitame meie korvsüsteemi korvidele kandevõimet kuni 20kg arvestusega, et korv liugub oma siinide sees vabalt ilma takistusteta. 
2. Võrkriiulikanduri maksimaalne kandevõime on kuni 30kg kandurile.
3. Puitriiulikanduri maksimaalne kandevõime on kuni 50kg kandurile
3. Rippsiini ja seinasiini kandevõime oleneb paljustki seinast kuhu te neid kinnitate arvestusega, et kandevõime ühele kandurile on max. Raskemate asjade säilitamisel  kasutage kindlasti spetsiaalseid seinatüübleid ja kruve. 

Milliseid riiulisüsteemi tooteid saab lõigata mõõtu?

1. Riidetorud, võrkriiulid, kandesiinid, rippsiinid ja seinasiinid võite raua saega lõigata endale sobivasse mõõtu. Palun jälgige teravate servade teket. NB! lõigatud otsad on viimistlemata.
2. Kõikide nende toodete mõõtu lõikamist saate tellida meie spetsialistilt.
3. Laminaatriiuleid saab elektrisaega lühendada vastavalt vajadusele kuid peab arvestama lõikejoone ebatasasusega.