Norscan® Roller

Hits: 8049

Norscan® Roller korvsüsteem - pole põhjust muretseda korvide liuglemise kvaliteedi pärast! Tõenäoliselt on Norscan® Roller üks parimaid uuendusi viimase 30 aasta jooksul. Norscan® Roller on vabalt põrandal seisev, tugev ja vastupidav modulaarne traatkorvide süsteem.

 b poCb3w
NORSCAN® ROLLER - TUNNUSED
• Uue disainiga korvsüsteem
Unikaalne rollersüsteem mis tagab korvi liuglemise kuni 15kg raskusega koormaga 
Roller korvidele on disainitud integreeritud stopperid mis väldivad korvi välja kukkumise 
Rollerid tagavad korvi hääletu liikumise 4 rullikul
pa9DNwYQ

NORSCAN® ROLLER - VALMIS LAHENDUSED                                                                                    

Kui soovid lihtsat lahendust oma asjade säilitamiseks siis vali standard tooted ja alusta ladustamisega.

     

NORSCAN® ROLLER - PRAKTILINE JA RUUMI SÄÄSTEV

NORSCAN® ROLLER on moderne, igasse ruumi sobiv korvsüsteem esemete säilitamiseks ja ladustamiseks, lihtne ja hõlpsasti muudetav. Süsteem koosneb erinevatest moodulitest, mida on võimalik monteerida, virnastada ja sobitada vastavalt iga ruumi eripärale, olgu see siis riidekapp, garaaz, sahver või kõik korraga. NORSCAN® ROLLER süsteem moodustub erinevatest külgseintest, risttugedest ja rolleritega korvidest. Süsteemil on 3 põhikõrgust: 64 cm, 84 cm ja 104 cm ning 3 laiust: M (keskmine) = 45 cm, L (suur) = 55 cm ja XL (ekstra suur) = 75 cm. Süsteemi võib kasutada standard kõrgete korvitornidena või kombineerituna üksteise peale paigaldades. Võimalikud kõrgusevariandid koos risttugedega on järgmised: 64, 84, 104, 125, 145, 165, 185 ja 205 cm. Korvitornide sügavus üldjuhul on: 50 cm kuid teatud mõõte on olemas sügavusega 40 cm.

     

NORSCAN® ROLLER - DETAILID

Kujunda oma garderoob kõikidele vajadustele ja soovidele toetudes. Kasutades asjade parimaks ladustamiseks riidetorude süsteeme, püksiriputeid, korvijagajaid, saad sa luua ideaalse lahenduse mida võib alati ümber kombineerida vajaduste kasvamisel. Ja, et lõpptulemus oleks perfektne ära unusta oma kingi korrapäraselt ladustada!   

   

NORSCAN® ROLLER - VEEBIPOEST

Külastage meie veebipoodi EFWebshop.com kust saate alustada ostlemist otse kodust. Kui teil tekkis küsimusi millele te meie kodulehtedelt vastuseid ei leidnud siis helistage meie müügikonsultantidele telefonidel: 648 8108 või külastage meie kaupluseid ja edasimüüjaid.