ME LOOME MUGAVUSE JA RAHULOLU

NECOS® IN-OUT, KUI KÕIK ON DISAINITUD ÜHESKOOS TOIMIMA... 

Maksimaalne kvaliteet - parim lahendus

Tõenäoliselt on Norscan® Roller üks parimaid uuendusi viimase 30 aasta jooksul 

Leia meie tooteid rohkem kui 60 poest

NECOS® tooteid müüakse Eestis, lätis ja leedus suurimates ehitusmaterjalide kauplustes 

Tere tulemast Nordic Furniture kodulehele!

Nordic Furniture on 1999 aastal loodud Eesti kapitalil põhinev hulgimüügiga tegelev ettevõte, kellel on Eestis, Lätis ja Leedus välja kujunenud edasimüüjate võrk. Alates 1999 aasta lõpust esindame Eestis Elas AS-i traatkorvide süsteemi NORSCAN® Roller. Sooviga leida soodsamaid lahendusi garderoobide sisustamisel oleme loonud oma tootemärgi NECOS®. Meie poolt pakutavates garderoobides ja panipaikades säilitamiseks mõeldud korv- ja riiulisüsteemidega võite tutvuda meie veebipoes EFWebShop.com. Meie eesmärgiks on turustada kõikidele potensiaalsetele klientidele NORSCAN® ja NECOS® garderoobitooteid läbi parimate jaemüügiga tegelevate kaupluste. Meie klientideks on parima turupositsiooniga ettevõtted, kes pakuvad nii disain kui ka kodutoodete kaubagruppidesse kuuluvaid tooteid.

 

Home&Storage (Juhkentali 8)

KÜLASTAGE MEID:
E-R: 10-17 JUHKENTALI 8,
TALLINN KESKLINN.
TELEFON: 645 9955

Home&Storage (Tähesaju City)

KÜLASTAGE MEID:
E-R: 10-18 L: 10-16. TÄHESAJU TEE 31, TALLINN LASNAMÄE.
TELEFON: 648 8108

Ostud E-poest EFWebShop.com

KÜLASTAGE MEID:
365 PÄEVA / 24 TUNDI.
INFO E-R: 10-17 TEL: 645 9955
www.efwebshop.com

Kauba laost väljastamine

KÜLASTAGE MEID:
E-R: 9-16. VANA-TARTU MNT.18, JÄRVEKÜLA.
TELEFON: 5623 3040
Leia meid kaardilt

Leia täiuslik lahendus koju või kontorisse!

Norscan® Roller

Norscan® Roller korvsüsteem - pole põhjust muretseda korvide liuglemise kvaliteedi pärast! Tõenäoliselt on Norscan® Roller üks parimaid uuendusi viimase 30 aasta jooksul. Norscan® Roller on vabalt põrandal seisev, tugev ja vastupidav modulaarne traatkorvide süsteem.
Vaata lisaks!

NECOS® Storage

Muuda oma segadus organiseeritud panipaigaks. Meie poolt organiseeritud panipaigad ainult ei säästa aega vaid ka loovad ruumi. Pakume mitmekesiseid lahendusi nii riiulisüsteemide kui ka korvitornide abil -  aitame muuta panipaigad organiseerituks!
Vaata Lisaks!

NECOS® In-Out

NECOS® IN-OUT korvid, püksiriputid ja kingariiulid on heaks võimaluseks ladustada oma riideid garderoobides või erinevaid esemeid panipaikades. Kinnita väljatõmmatav korviraam, püksiriputi või kingariiul võrkriiulikanduritega rippsiinide külge - jättes põrandapinna vabaks
Vaata Lisaks!

Walltech Moodul

"Kui ma disainisin Walltech ladustamissüsteemi siis minu eesmärk oli luua süsteem mis muudab selle paigalduse kiireks. Ma tahtsin, et paigalduse aeg ei ületaks 2 minutit " ütleb Giulio Epicureo walltech'i disainer. Ja me tegime seda! See on aeg, mida vajad Walltech'i paigaldamiseks!
VAATA LISAKS!